Wirtualny Spacer 360
Twinpigs Aplikacja - Google Play
Twinpigs Aplikacja - App Store
Kontakt
  • Godziny otwarcia:
    Godziny i terminy wydarzeń:
  • Wycieczki szkolne:
    od poniedziałku do niedzieli
    od 10:00 do 18:00
    Imprezy firmowe i okolicznościowe:
    od poniedziałku do niedzieli
    godziny ustalamy indywidualnie

Dane kontaktowe

  • logo-mwt
    tel: +48 32 41 60 806
    tel: +48 32 41 60 809
    e-mail: bok@twinpigs.zory.pl
  • hotel
    tel: +48 32 41 60 888
    e-mail: recepcja@twinpigs.zory.pl
    Zapraszamy przez cały rok. Czynne 24/7
  • rest-texas
    tel: +48 32 41 60 803

    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek-piątek 7:00 – 22:00
    Sobota 8:00 – 23:00
    Niedziela 8:00 – 22:00

Dział Handlowy

Izabela Szczęsny

Manager

+48 533 341 800
i.szczesny@twinpigs.zory.pl

Agnieszka Gonsior

Koordynator

+48 (32) 41 60 809
+48 534 091 524
a.gonsior@twinpigs.zory.pl
 

Agnieszka Marzewska

Specjalista

+48 (32) 41 60 806
+48 530 002 878
a.marzewska@twinpigs.zory.pl

Agata Molenda

Specjalista

+48 (32) 41 60 800
+48 533 161 673
a.molenda@nowemiasto.zory.pl

Magdalena Pająk

Specjalista

+48 730 803 283
m.pajak@twinpigs.zory.pl

Marcelina Kubat

Specjalista

+48 (32) 41 60 900
+48 533 863 020
m.kubat@twinpigs.zory.pl
 

Marta Szymańska

Spec. ds. kl. kluczowych

+48 534 077 836
m.szymanska@twinpigs.zory.pl

Jerzy Dobies

Spec. ds. kl. kluczowych

+48 534 157 095
j.dobies@twinpigs.zory.pl

Marek Oleś

Spec. ds. kl. kluczowych

+48 531 362 408
m.oles@twinpigs.zory.pl

Edward Knapik

Spec. ds. kl. kluczowych

+48 608 799 716
e.knapik@twinpigs.zory.pl

Gdzie jesteśmy?

44-240 Żory, ul. Katowicka 24

Goście Miasteczka mają do dyspozycji bezpłatny parking.

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie: www.rpo.slaskie.pl